Про нас


 

ТОВ «ЮгЕнергоКонсалтинг» створене у 2011 році і займається енергоаудитом та енергозбереженням. Компанія має державний Дозвіл на проведення енергетичних обстежень.

З 2012 року ТОВ «ЮгЕнергоКонсалтинг» здійснила більше 25 енергетичних аудитів для бюджетних установ та комерційного сектору. Розробила більше 10 проектів щодо підвищення енергоефективності об’єктів. Реалізувала 5 проектів з енергетичної санації об’єктів.

 


Так, ТОВ «ЮгЕнергоКонсалтинг» співпрацювало з Міністерством регіонального розвитку та житлово-комунального господарства АР Крим у якості підрядників в Республіканській програмі «Теплий дім» (загальний бюджет програми – понад $2 млн), де ТОВ «ЮгЕнергоКонсалтинг» провело енергоаудит 10-ти об’єктів соціальної сфери Криму перед їх реконструкцією і тепломодернізацією (2013). Був проведений енергоаудит системи центрального теплопостачання, а також покрівлі та фасадів багатоквартирних будинків у м. Щолкіно, АР Крим (2012). Відбувалася співпраця з євпаторійським муніципалітетом, АР Крим: був проведений енергоаудит 3х об’єктів сфери охорони здоров’я (2012-2013). Було реалізовано 3 проекти з встановлення сонячних колекторів та рекуператорів в трьох кримських санаторіях (2013-2014),та ін.


ТОВ «ЮгЕнергоКонсалтинг» співпрацює з науковими та освітніми  установами (наприклад, НТУУ “КПІ” та відділом будівельної фізики та енергоефективності ДП “Науково-дослідний інститут будівельних конструкцій”).

 


 

ТОВ «ЮгЕнергоКонсалтінг» надає допомогу в розробці проектів для залучення інвестицій та кредитів на впровадження енергозберігаючих технологіях на пільгових умовах.
ТОВ «ЮгЕнергоКонсалтінг» надає консультаційну та практичну допомогу по залученню інвестицій і кредитів на пільгових умовах від міжнародних фінансових організацій (EBRD, NEFCO, GIZ та інші) для впровадження на підприємствах різних форм власності, енергозберігаючих технологій.
Якщо Ви зацікавлені в зниженні енергоспоживання та економії до 50% коштів на оплату енергоносіїв – наші фахівці безкоштовно проведуть первинний аналіз енергоефективності Вашого об’єкту і дадуть первинні рекомендації.

ТОВ «ЮгЕнергоКонсалтінг» займається продажем спеціального інженерного обладнання.
Важливою частиною бізнесу ТОВ «ЮгЕнергоКонсалтінг» є продаж спеціального діагностичного обладнання для проведення обстеження будівельних об’єктів, налагодження устаткування для систем вентиляції та кондиціонування, аналізу роботи електричного обладнання, налагодження котлів і систем опалення і т.д. (Аналізатори якості електропостачання Extech, тепловізори Fluke і Flir, газові аналізатори Testo, ультразвукові витратоміри Omega і ін.).

 

ТОВ «ЮгЕнергоКонсалтинг» має власну розроблену методику проведення енергоаудитів, штат досвідчених фахівців та сучасне обладнання для проведення енергетичних досліджень.

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki