Продаж обладнання


ТОВ «ЮгЕнергоКонсалтінг» реалізує спеціальне діагностичне та вимірювальне обладнання для проведення обстеження будівельних об’єктів, налагодження устаткування для систем вентиляції та кондиціонування, аналізу роботи електричного обладнання, налагодження котлів і систем опалення і т.д.
Велика частина устаткування – відомі американські та європейські торгові марки (TESTO, FLUKE, FLIR, OMEGA, EXTECH, TUF, GE і т.д.). Обладнання купується в Європі і США, поверяется і атестується в Україні, проводиться його сервісне обслуговування. Основні споживачі – будівельні та сервісні компанії, що представляють всі регіони України.
Також можлива доставка під замовлення різного роду вимірювального обладнання з Європи та Америки. Оплата можлива в готівковій та безготівковій формі. Офіційний продаж і гарантійний термін. Термін доставки – до 3-х тижнів. Можлива доставка як нового, так і б / в обладнання.
Клієнти: ТОВ «НВП Логікон», Вінницький Національний технічний університет, Таврійський національний університет імені, Національна академія природоохоронного і курортного будівництва, Фонд соціальних інновацій та ін.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki